Rušíme výluky

Na NN sa môžeš spoľahnúť. Veď pozeraj.

Zdieľať video: E-mail

NN ti ponúka viac výhod, ako sme stihli povedať vo videu.

Sústredíme sa na krytie vážnych rizík

Plníme 97 % závažných prípadov


Našou filozofiou v NN je sústrediť sa na krytie vážnych rizík, ku ktorým patria predovšetkým riziká smrti, invalidity a kritických chorôb. Tie sú základom dobrej životnej poistky každého klienta. Pri týchto rizikách vyplácame klientom poistné plnenie až v 97 % prípadov, vďaka čomu sa klienti môžu na NN spoľahnúť v najťažších chvíľach.


97 % plnenie v závažných prípadoch

Vylepšujeme poistné podmienky

Vylepšujeme poistné podmienky

Rušíme a upravujeme výluky


Každá poisťovňa má v poistných podmienkach takzvané výluky, teda prípady, kedy je plnenie obmedzené, prípadne kedy poistné plnenie nevypláca vôbec. Poisťovne sú často vnímané negatívne kvôli výlukám a ťažko zrozumiteľným a komplikovaným poistným podmienkam. My v NN sa snažíme voči klientom vystupovať transparentne, aby sme čo najviac eliminovali túto nedôveru.

Jedným z dôkazov našej snahy vychádzať v ústrety klientom je aj postupné rušenie a úprava výluk. Vďaka uvedeným zmenám dokážeme klientom vyplácať poistné plnenie aj v prípadoch, ktoré na trhu nie sú momentálne štandardom a posúvajú našu spoľahlivosť ešte vyššie.

Výluky zrušené v roku 2016:

  • Terorizmus - zrušili sme výluku na smrť v prípade terorizmu, keďže početnosť teroristických útokov vo svete každoročne rastie a naši klienti sú vystavení čím ďalej tým viac tomuto riziku.

  • Duševné choroby - zrušili sme výluku na duševné choroby v prípade pripoistenia úplnej invalidity, ktorá je 3. najčastejšou príčinou trvalej invalidity.

Výluky upravené od 1. 6. 2018:

  • Extrémne športy a Kozmetické zákroky - v prípadoch smrti, invalidity a kritických chorôb sme zrušili výluky na extrémne rizikové športy a kozmetické zákroky. Dôvodom je rastúca obľuba adrenalínových športov, či rôznych kozmetických zákrokov v posledných rokoch.

Okrem toho sme vylepšili poistné podmienky pre vážne diagnózy – pripoistenie kritických chorôb. Skrátili sme čakaciu dobu zo 6 na 3 mesiace. Dôvodom je predovšetkým stúpajúci počet onkologických a kardiovaskulárnych ochorení u mladých ľudí.


Ďalšie videá

Spoľahlivosť pri poistnom plnení

Životné poistenie

Na NN sa môžeš spoľahnúť. Veď pozeraj.

Miera plnenia

Životné poistenie

Poistné udalosti plníme až na 97 %.

Rýchlosť plnenia

Životné poistenie

Čo sľúbime, to ihneď plníme.

Rozsah krytia

Životné poistenie

Kryjeme najviac závažných ochorení.

Kedy neplníme?

Životné poistenie

Existujú situácie, keď poistné plnenie nevyplácame.


Mám otázku

Odošlite formulár a budeme vás kontaktovať e-mailom

Pozor, formulár obsahuje chyby

Ďakujeme za odoslanie formulára

x

Zdielať video cez
e-mail

Pri generovaní správy nastala chyba. Skúste znova odoslať formulár.